O sieci Da Grasso

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca ponad 180 lokali w 130 miastach.

Historia Da Grasso zaczęła się w Łodzi, gdzie pod koniec lat 90’ otworzyliśmy pierwszy lokal. Duża i smaczna pizza oraz wyjątkowy, energetyczny wystrój wnętrza szybko zdobyły uznanie klientów. Oferta skierowana początkowo do ludzi młodych i dynamicznych, trafiła do wszystkich, którzy szukają nowych wrażeń i smaków, a pizzeria Da Grasso na stałe wpisała się w krajobraz miasta, stając się nawet miejscem kultowym

Sukces zdopingował nas do jeszcze cięższej pracy i już po kilku latach marka Da Grasso przekształciła się w obejmującą cały kraj sieć franczyzową.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest 36 rodzajów pizzy serwowanych z unikalnymi w smaku, zawsze świeżymi sosami (czosnkowym, pomidorowym, ostrym i musztardowym-słodkim). Nieustannie rozbudowujemy ofertę, wprowadzając nowe startery, menu deserowe, makarony, burgery czy sałaty.

Najwyższa jakość, smak potraw, a także doskonała obsługa w naszych pizzeriach zostały wielokrotnie docenione przez specjalistów z branży oraz, co dla nas szczególnie ważne, Klientów.Najważniejsze nagrody i wyróżnienia:

Superbrands
2013/2014 Marka Da Grasso znalazła się na prestiżowej liście opracowanej przez Superbrands

Złoty Laur Konsumenta
Nagroda zdobyta w latach: 2010, 2009, 2008, 2007

Jakość Obsługi
Nagroda zdobyta w latach: 2012, 2010

Jakość Roku
Nagroda zdobyta w roku: 2009

Hermes w kategorii – sieć restauracji
Nagroda zdobyta w roku: 2008

Grand Prix Konsumenta
Nagroda zdobyta w roku: 2008

Srebrny Laur Konsumenta
Nagroda zdobyta w roku: 2006

Zapraszamy do naszych pizzerii w całej Polsce!