Reklama

DA GRASSO TO NAJWIĘKSZA POLSKA FRANCZYZOWA SIEĆ PIZZERII, OBEJMUJĄCA PONAD 180 lokali w 130 miastach.

Codziennie w skali całego kraju odwiedza nasze pizzerie około 30 000 Klientów. Mniej więcej tyle samo osób spożywa codziennie produkty Da Grasso dostarczane prosto do domów czy biur.
Zachęcamy do reklamy poprzez nośniki Da Grasso. Docieramy do młodych, aktywnych ludzi (15-39 lat) w czasie najbardziej intensywnej percepcji – SUPER PRIME TIME (między 17.00 a 23.00 i w weekendy), gwarantując największy odbiór, a tym samym największą skuteczność.

1. Reklama na kartonach pizzy
Reklama umieszczona na wieku opakowania przyciąga wzrok. Jak wynika z badań, ponad 90% klientów konsumuje pizzę bezpośrednio z kartonu, co zwiększa czas oddziaływania reklamy i zapewnia jej skuteczność. Spot telewizyjny trwa zazwyczaj 15/30 sekund – pizzę zjadamy w kilkanaście minut.

2. Plakaty, standy, wkładki do menu
Popularne nośniki łączące przystępną cenę z dużą skutecznością. Czas oczekiwania na posiłek to około 10 minut, które klient może poświęcić na zapoznanie się z reklamą.

3. Strona www.dagrasso.pl
Naszą witrynę odwiedzają co miesiąc setki tysięcy internautów. Codziennie zapoznają się z reklamą dyskretnie zamieszczoną w specjalnych sekcjach naszej strony.

Zapraszamy do współpracy!

marketing(at)dagrasso.pl